3.4 KEkovýchova 0.8 KJezírko 3%Letní kuchyně 0%Naučná stezka 1.6 KKrmení zvířat 1%Solární sprcha 0.7 KOšetřování stromů 1%Ohrada 3 1 3 1 3 1 3 1 3 1 2 2 2 4 4 1 1 2 4 2 2 2 1 1 2

Virtuální skanzen

Vítejte na stránkách projektu Virtuální skanzen, zcela nového nástroje pro online fundraising Občanského sdružení Lunaria.

Jedná se o přibližný virtuální model skutečného skanzenu v Jindřichovicích, na Frýdlantsku v severních Čechách. Už 14 let se tu věnujeme obnově tradiční architektury, extenzivnímu farmaření, obnově krajiny a výchově ke zdravému životu. Máme v plánu celou řadu projektů a byli bychom rádi, kdybyste nám na ně mohli přispět.

Na stránkách si můžete prohlédnout jednotlivé projekty, které realizujeme, zjistit o nich víc a přispět přímo na to, co se vám bude zdát nejpřínosnější. Po realizaci dílčích projektů se tu budou objevovat fotografie, abyste viděli, co se za vaše peníze vybudovalo. Můžete se také podívat na naše „skutečné“ (nevirtuální) stránky, kde jsou popsány realizované projekty a veškerá naše činnost podrobně. Odkaz najdete vlevo dole.

Ti nejštědřejší z vás od nás dostanou zajímavé dárky a slevy na vstupné do skanzenu, muzea a na kurzy, které pořádáme.

Tento projekt získal druhou cenu za nejlepší internetovou prezentaci v prestižní soutěži Být vidět 2012 a umístil se tak mezi tak renomovanými organizacemi jako Amnesty International a Nadace Charty 77. Bližší informace najdete zde, zde a zde.

Zavřít
Mapa webu