3.4 KEkovýchova 0.8 KJezírko 3%Letní kuchyně 0%Naučná stezka 1.6 KKrmení zvířat 1%Solární sprcha 0.7 KOšetřování stromů 1%Ohrada 3 1 3 1 3 1 3 1 3 1 2 2 2 4 4 1 1 2 4 2 2 2 1 1 2

Jak to funguje?

1. Podívejte se, co děláme

Na hlavní stránce vidíte celou řadu projektů (letní kuchyně, solární sprcha, pastvina, eko-škola, jezírko, naučná stezka). Kliknutím na ně se vám zobrazí jeho jednotlivé součásti.

2. Vyberte si, co se vám nejvíc líbí

Kliknutím na název se dozvíte, jakou roli má součást v celkovém projektu, kolik je na ni třeba vybrat prostředků a kolik už bylo vybráno. Vyberete tu, která vám připadá užitečná, zajímavá, sympatická nebo třeba opomíjená ostatními. Pak je potřeba pořídit si Tolary.

3. Pořiďte si Tolary

Tolary si můžete zakoupit po založení účtu – nebojte se, budeme chtít jen váš email, který stejně pro platbu potřebujete uvést. Měnu si můžete zakoupit online kartou okamžitě nebo bankovním převodem na náš účet. Ve druhém případě  vám na Váš mail přijdou informace, na jaké číslo účtu a variabilní symbol zaslat zvolenou výši daru. Přes platební bránu se však na náš účet dostanou peníze až tak za týden i víc, proto prosím buďte trpěliví, tolary Vám připíšeme (informaci dostanete mailem), i když to nějakou dobu bude trvat. Pokud byste si chtěli s tolary zahrát ihned, zvolte raději platbu kartou, při té možnosti Vám je systém připisuje automaticky a okamžitě :-)

4. Vložte Tolary do konkrétní části projektu.

Po zakoupení měny si kliknutím na kroužek na hlavním obrázku najděte váš oblíbený projekt a v něm pak nejsympatičtější součást, například pec v letní kuchyni a klikněte na ikonku mince. Tím přispějete jeden Tolar. Jezírko a krmení fungují trochu jinak – položku koupíte tak, že ji z menu „obchod“ přetáhnete na místo určení. Á propos – jeden Tolar stojí 50 korun.

5. Sledujte, jak se projekt vyvíjí

Pokud přispějete na nějaký projekt, budeme vás informovat o dokončení části, na kterou jste přispěli, i o fotkách, které se budou objevovat v galeriích. Můžete tak sledovat jak průběh, tak konečný výsledek našich společných projektů. Pokud vás virtuální skanzen a činnost Lunaria, o.s. zajímá, můžete si v nastavení účtu nechat zasílat mailový oběžník, kde se dozvíte vše o našich plánech pro nejbližší měsíce.

6. Odečtěte si dar z daní

Na vyžádání vám zašleme darovací formulář a vy si budete moci dar odečíst z daní. Máte-li zájem o formulář, klikněte na tlačítko Chci potvrzení o daru ve vašem profilu. Pokud nás podpoříte částkou vyšší než 5000 korun, umístíme (pokud budete chtít) vaše logo, název firmy či jméno na našich oficiálních stránkách a v muzeu.
Zavřít
Mapa webu